Цифрове інтерактивне телебачення

10 квітня 2017 сталася подія, яку ми вважаємо однією з найпозитивніших у рості нас - як провайдера! ISP NashNET та компанія Trinity стали партнерами. Саме ця подія дає змогу нашим абонентам віднині переглядати самі цікаві телеканали у чудовій якості, та ще й за мізерні гроші! Усім абонентам тепер доступна нова послуга – цифрове телебачення IPTV. Воно забезпечує бездоганну якість мовлення на моніторах, телевізорах та навіть мобільних пристроях будь-якого формату, вибір звукових доріжок, стереофонічний і багатоканальний звуковий супровід. Крім того, мовлення супроводжується докладною телевізійною програмою з авто-оновленням, описом кінофільмів і телепередач. Можливості IPTV обладнання дозволяють здійснювати запис трансляцій та їх відтворення в будь-який зручний час.

Цифрове телебачення в Рівному від NashNET – це більше 100 каналів у цифровій якості, до числа яких входять всі канали ефірного телебачення та популярні закордонні канали. Послуга IPTV, без додаткових пристроїв доступна для перегляду на моніторі комп’ютера чи ноутбука, на екрані сучасного SMART телевізора, та на мобільних пристроях Android та IPhone. З використанням телевізійної приставки (STB) - Ви зможете насолоджуватися улюбленими каналами навіть на телевізорі "Берёзка"! ;)
 
Технологія OTT, IPTV, IP-TV, IP-телебачення (англ. Internet Protocol Television) — цифрове інтерактивне телебачення в мережах передачі даних за протоколом IP, нове покоління телебачення.
 
Головні переваги цифрового TV:
  • Зручність підключення та подальшого використання, як у кабельного ТБ;
  • Якість і кількість каналів , як у супутникового ТБ;
  • Перегляд на ПК, SMART ТВ чи на мобільному – не потребує додаткового обладнання. Лише встановіть програму для перегляду!;
  • Зображення DVD якості, стереозвук;
  • Можливість запису потокового відео на ПК користувача;
  • TV - приставка (Set-Top-Box) набагато меншого розміру і має більш низьке енергоспоживання в порівнянні з аналогічними пристроями (тюнерами) для кабельного або супутникового ТБ;
  • Висока стабільність мовлення;
  • Сигнал цифрового телебачення відразу оцифрований виходячи зі студій та телекомпаній. Ні на одній з ділянок, по дорозі до абонента поток не піддається перетворенню в аналоговий вигляд чи конвертації у менше якісний;
  • Відмінне зображення переданої картинки.
  • Кількість каналів та інноваційних технологій у сфері цифроіого TV постійно зростає.
 
Інтеграція телевізійного мовлення з Інтернет (автоматичне оновлення програми телепередач, прогноз погоди, курси валют, перегляд сайтів прямо з телевізора).
Використовуючи цифрове телебачення IPTV від NashNET – Ви забудете про неякісне зображення картинки телевізора, будете насолоджуватися самим широким набором цікавих телеканалів в Україні і користуватися всіма перевагами і сервісами телевізійної STB приставки з функціоналом медіа-сервера.
 

ISP NashNET надає послугу "Цифрове TV" своїм абонентам, як партнер компанії Trinity!

 
Пакети та тарифи "Цифрове TV"        Детальніше про "Trinity TV"