Інтернет по радіо каналу

Технологія Безпровідного доступу Радіо-Інтернет (RadioEthernet) має всі переваги виділеної лінії і здійснюється через радіоканал, який забезпечує постійне з'єднання з Інтернет-провайдером. Дане рішення особливо ефективно в тих районах, де кабельні мережі недостатньо розвинуті або відсутні зовсім.

Провайдер NashNET також пропонує Вашій увазі підключення за технологією Радіо-Інтернет в місцях існуючої інфраструктури базових станцій ТзОВ «КомЛайн». Дана технологія призначена для організації мереж бездротового доступу як усередині будівлі, так і на значних відстанях. Виглядає це так: в ПК вставляється спеціальна картка або до нього через мережеву картку підключається зовнішній пристрій (радіо модем) і всі комп'ютери, що знаходяться в приміщенні після спеціальних налаштувань можуть обмінюватися інформацією як по звичайній дротяній мережі. У разі якщо потрібно встановити зв'язок з комп'ютерами, що знаходяться в сусідньому будинку або навіть за кілометри одне від одного (для об'єднання мереж потрібна пряма видимість), то використовуються більш потужні пристрої та зовнішні антени.

Принцип роботи

Використання радіоканалів для організації територіально-розподілених комп'ютерних мереж та забезпечення доступу в Інтернет дозволяє без додаткових проблем, пов'язаних з прокладанням кабельних каналів і будівництвом дорогих споруд і комунікацій, забезпечити високоякісний комп'ютерний зв'язок з будь-якою заданою точкою на території Рівненської області. Якість і надійність цифрових мереж, побудованих на технології RadioEthernet, багато в чому перевершують можливості застарілих дротових, здебільшого перевантажених, телефонних ліній зв'язку.

Якщо Ви хочете підключити Радіо Інтернет, то з вікна вашої квартири або даху будинку має бути пряма видимість до базової станції! Це підтвердить, наш спеціаліст на місці, а також визначить рівень і якість сигналу, місце для кріплення антени та необхідну довжину кабелю (від антени до комп'ютера). Ці показники впливають на вартість підключення.

З обладнання Вам знадобиться радіо-комплекту, спрямована антена і кабель, що з'єднує їх разом. Ми працюємо тільки на сертифікованому в Україні обладнанні. Все це можна придбати прямо у нас.

Вартість підключення по радіоканалу визначається спеціалістом і залежить від необхідної довжини кабелю та складності монтажу... Загалом ціна коливається від 100 у.е в гривневому еквіваленті. За більш детальною інформацією що-до можливості Вашого підключення звертайтесь до нас.

З ПИТАНЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ.
 
Карта радіо-покриття ТзОВ «КомЛайн»
Карта радіо-покриття ТзОВ «КомЛайн»

Новини Всі
Встановлення Windows, налаштування WiFi роутерів, побудова локальної мережі. (098) 247-05-05