Допомога
ЗСУ

21 травня 2015 р.

Тест-драйв Інтернету

Ви ще не визначились який саме тариф обрати, гадаєте чи вистачить швидкості Інтернету на Ваші потреби?

 Тест-драйв Інтернету

Скористайтеся нашою спеціальною пропозицією "Тест-Драйв"*! Обирайте тарифний план та отримуйте місяць безкоштовного тестування Інтернету від "NashNET".

 

Підключіться та переконайтесь в бездоганній якості нашого Інтернету!

 

*Акція діє для нових абонентів. Участь в акції "Тест-Драйв" дозволяє Вам одночасно приймати участь і в інших акціях компанії!

Безкоштовно спробуйте доступ до мережі Інтернет на максимальній швидкості! Послуга дозволяє існуючим абонентам протягом 72 годин користуватися Інтернетом на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга може бути надана один раз протягом усього часу користування послугою Інтернет від NashNET. Плата за підключення не стягується. Послугу буде підключено протягом доби з моменту подання заявки. Усі абоненти компанії «NashNET» користуються якісним і швидким Інтернетом, якщо ви теж хочете мати стабільний доступ до Мережі, нагадуємо, що наша компанія надає можливість протягом двох тижнів безкоштовно протестувати швидкість, переконатися у відсутності розривів з'єднання і оцінити якість послуги. Кожен новий абонент, оформляючи договір з компанією «NashNET» після 15 числа, отримує безкоштовний Інтернет до кінця місяця.


Новини Всі