Wi-Fi - бездротовий інтернет

Ви збираєтесь підключити або вже підключили Інтернет NashNET, але бажаєте користуватися послугою на 2-х або більше ком’ютерних пристроях? Мрієте про бездротовий доступ до Інтернету з будь-якої точки Вашої квартири або будинку? 
 
WiFi мережа вдома 

Бездротова мережа (Wi-Fi) – це сучасна технологія, яка дозволяє здійснювати бездротовий обмін даними. Сьогодні мережа Wi-Fi широко поширена по всій земній кулі. Бездротова мережа дозволяє вам незалежно від місця знаходження бути онлайн: обмінюватися даними, відправляти і приймати пошту, знаходити потрібну інформацію в інтернет.
Сьогодні бездротові мережі зручні і добре захищені, що дає можливість використання мережевих технологій цього типу і в домашніх умовах.
 
Основою бездротової мережі  Wi-Fi  -  є спеціальний транслюючий пристрій -  Wi-Fi роутер, який при підключенні до нашої телекоммунікаційної інфраструктури забезпечить передачу інтернет-сигналу до всіх Ваших пристроїв із Wi-Fi адаптером в зоні поширення сигналу. Встановлення Wi-Fi надасть незалежність від кабелів і дозволить підтримувати зв’язок зі світом в будь-якій точці Вашого помешкання. Практично в кожному ноутбуці вже вбудований адаптер бездротового зв’язку, вам лише необхідна налаштувати Wi-Fi роутер! Ну а якщо ж у вас стаціонарний комп’ютер, то все одно не варто відмовлятися від цієї технології.
 
Wi-Fi у будинку – це можливість підключати будь-які комп'ютерні пристрої до мережі інтернет, не думаючи про дроти, пересуватися по квартирі з ноутбуком. Також бездротова мережа Wi-Fi дозволяє обмінюватися різноманітними файлами між Вашими власними комп’ютерами, телефонами і грати в мережні ігри.

Мережа Wi-Fi в офісі – це хороше рішення, як для маленьких, так і для великих офісів. Основним з переваг є відсутність проводів, завдяки чому робота всіх робочих станцій, МФУ і принтерів, стає більш комфортабельною. 

Wi-Fi це:
 • Відсутність зайвих кабелів у квартирі
 • Можливість додавати в мережу новий комп'ютер за лічені секунди
 • Мобільність інтернету
 • Швидкість передачі даних до 300Мбіт/сек
 • Захист від вторгнення у вашу мережу з допомогою сучасних алгоритмів
СТВОРІТЬ ВЛАСНУ Wi-Fi МЕРЕЖУ - ВДАЛЕ РІШЕННЯ  ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПРОВІДНОГО ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ!
-  користуйтесь Інтернетом одночасно на декількох комп'ютерах;
- отримуйте доступ до Інтернету з будь-якої точки Вашої квартири або будинку; 
- об’єднайте у власну локальну мережу Ваші електронні гаджети: комп'ютери, ноутбуки, нетбуки, смартфони, планшети, КПК, електронні книжки,  мережеві принтери, ігрові приставки, телевізори;
- насолоджуйтесь високошвидкісним та безлімітним Інтернетом вільно переміщуючись в зоні Wi-Fi без кабелю;
 
Типи мереж:
 • Бездротова домашня мережа
 • Wi Fi-мережа для офісу
 • Wi Fi-мережа для заміського будинку
Бездротові мережі робляться в основному для маленьких офісів (не більше 20 машин) і для звичайних користувачів, у яких вдома кілька комп'ютерів і їм не хочеться тягти дроти по всій квартирі. Однак настройка wi fi можлива на будь-якій кількості комп'ютерів, використовуючи повторювачі сигналу. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідне обладнання, для налаштування Wi-Fi та запрограмувати його. У випадку установки Wi-Fi через маршрутизатор з’являється можливість підключати додаткові комп'ютери автоматично і організувати спрощений загальний доступ в інтернет.
 
Налаштування Wi-Fi роутера сьогодні одна з найбільш затребуваних послуг. Багато користувачів вже гідно оцінили переваги, які дає бездротова мережа Wi-Fi. Налаштування Wi-Fi – це завдання, яке вимагає індивідуального підходу в кожній окремій ситуації. Фахівці NashNET готові надати Вам такі послуги як:
 • Допомога у виборі Wi-Fi-роутера;
 • Налаштування та підключення Wi-Fi-роутера для дому та офісу;
 • Установка Wi-Fi-адаптерів в ПК;
 • Підключення ПК до бездротової мережі;
 • Налаштування безпеки мережі Wi-Fi;
 • Організація загального доступу всередині мережі Wi-Fi

Ми займаємося встановленням та налаштуванням мереж вже більше 7 років і накопичили достатню кількість досвіду. Наші фахівці допоможуть вам реалізувати Wi-Fi доступ між вашими комп’ютерами. Вам необхідні налаштування Wi-Fi мережі в офісі чи вдома? Або підключити ваші комп'ютери до інтернет через бездротову мережу? Телефонуйте нам! Способів організації вашої мережі є декілька:

Просте підключення до інтернету через Wi-Fi роутер.
Актуально у випадку, коли у вас 1 комп'ютер, а Вам просто необхідний інтернет без дротів.

Зв’язок 2-х або більше комп’ютерів у приватну мережу без маршрутизатора.
Дозволяє зв'язати ПК за допомогою адаптерів бездротового зв'язку і дати доступ в інтернет всім комп'ютерам через один канал. Плюси: дешевизна. Мінуси: залежність від постійно увімкненого центрального комп'ютера.

Зв’язок 2-х або більше комп’ютерів у приватну мережу з маршрутизатором.
Теж саме, що вище, тільки обмін даними йде через роутер. Плюси: Незалежний доступ в мережу і інтернет від інших ПК. Мінуси: Дорога ціна


Новини Всі