Допомога
ЗСУ

26 жовтня 2016 р.

Увага! Змiна типу зняття абонентськоi плати.

До уваги абонентів інтернет провайдера NashNET.
З 1-го грудня 2015 ми змінюємо тип зняття абонплати з подобової на помісячну.
Зверніть увагу,що на момент зняття абонентської плати за новий місяць на вашому особистому рахунку повинна бути повна сумма за місяць згідно тарифного плану.
В разі, якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для місячної абонплати - інтернет на новий місяць не буде активований (інтернет буде активовано в будьякий момент після проплати).
Абонплата знімається 1 раз на місяць о 00:00 в переході з останнього дня минаючого місяця на перший день наступного місяця.

Приклад:
Ваш тарифний план Легкий 2.20 грн/доба за 30 мегабіт. Місячна оплата становить - 2.20 * 30 = 66 грн.Отже на 30/31 число минаючого місяця до 00:01 год, на Вашому рахунку повинно бути не меньше суми місячної абонентської плати 66 грн.
У 00:01 система зніме передплачену абонплату у розмірі 66 грн, тим самим активувавши інтернет на повний новий місяць.
У разі якщо на Вашому особистому рахунку недостатньо коштів для сплати місячної абонплати, то на 1 - ше число нового місяця інтернет для Вас не буде увімкнено!
Про те Ви можете скористатися послугою Кредит, або в будь-який момент поповнити на достатню суму Ваш рахунок після чого інтернет автоматично увімкнеться.


Новини Всі