Інтернет від NashNET

Наша компанія надає послуги доступу до мережі інтернет для приватних будинків та квартир на максимально можливих швидкостях.

Підключившись до нас, Вам стануть доступні:
  • стабільний і надійний доступ до вітчизняних і світових інформаційних ресурсів;
  • максимальні швидкості прийому та передачі даних;
  • необмежений обмін інформацією;
  • он-лайн ігри, прямі трансляції;
  • віртуальна життя соціальних мереж;
  • відеодзвінки та мультимедійні дані;
  • та багато іншого.

Ми надаємо послуги за такими технологіями:

Технологія GЕPON

 

 
  Технології GPON (Gigabit Passive Optical Network) і GEPON (Gigabit Ethernet Passive Optical Network) являють собою найбільш сучасні різновиди технологій пасивних оптичних мереж PON і забезпечує з використанням протоколів Ethernet, ATM і TDM високу швидкість передачі інформації — до 2,5 Гбіт/с в низхідному потоці і 1,25 Гбіт/с у висхідному потоці (зворотний канал). У найближчі роки намічається перехід на швидкості до 10 Гбіт/с в обох напрямках. Мережа дозволяє додатково передавати канали аналогового і цифрового телебачення.

Суть технології PON полягає в тому, що між приемопередающим модулем центрального вузла OLT (Optical line terminal) і віддаленими абонентськими вузлами ONU (Optical network unit) створюється повністю пасивна оптична мережа має топологію дерева. У проміжних вузлах дерева розміщуються пасивні оптичні розгалужувачі (сплітери) – компактні пристрої, які не потребують живлення. Один приемопередающий модуль OLT дозволяє передавати інформацію безлічі абонентських пристроїв ONU. Число ONU, підключених до одного OLT, може бути настільки великим, наскільки дозволяє бюджет потужності і максимальна швидкість прийомо-передавальної апаратури.
 
 

Технологія Ethernet

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 Технологія Ethernet — один з найбільш ефективних способів підключення до Інтернет для житлових комплексів та офісних будівель (бізнес-центрів). Технологія передбачає організацію каналу зв'язку за окремим кабелю типу «вита пара» прокладеному від обладнання Оператора до обладнання абонента. Таким чином, при підключення до мережі Інтернет не використовується телефонна лінія, що дозволяє скористатися даним видом підключення навіть тим, у кого не встановлено вдома телефон.

В якості середовища передачі сигналу між вузлами Оператора використовується оптоволоконний кабель, що забезпечує надійність і швидкість доступу. Оптоволоконна лінія зв'язку забезпечить найбільш стабільну і безпечну роботу каналу.

Для того, щоб підключитися по технології Ethernet необхідно наявність мережевої плати, яка є на кожному сучасному ПК, і Вам не потрібно набувати додаткового обладнання.

 
Умови підключення
Підключення до мережі Internet здійснюється через оптоволоконні канали зв'язку.

Оптоволоконні мережі — високошвидкісні сучасні мережі передачі даних, які побудовані на комутаторах, з'єднаних волоконно-оптичними каналами 100 Мб/с, 1 Гб/с і 10Гб/с, що забезпечує високу швидкість і якість передачі даних.

Абонент підключається до порту Ethernet або Fast Ethernet комутатора мережі, яка побудована на оптоволоконних кабелях звязку та підключена до вузла доступу до мережі Інтернет.

Швидкість порту мережі, до якого підключається абонент — 100 Мбіт/с.

Швидкість доступу до мережі Інтернет залежить від обраного тарифного плану. Всі тарифні плани є БЕЗЛІМІТНІ.

У приватному секторі будинки підключаються по технології GEPON, що дозволяє отримати швидкість у приватному будинку до 100 Мбіт/с

Для замовлення послуги «Підключення до мережі» Вам потрібно:
  • Подзвонити за телефонами  (097) 372-59-30, (068) 724-02-79 або скористатися формою «Підключитись», вказавши потрібну інформацію.
  • Після з'ясування технічної можливості надання послуги за Вашою адресою, укласти «Договір про надання послуг доступу до мережі Інтернет».
Тарифні плани

Сьогодні ми пропонуємо відразу кілька тарифних планів для приватних абонентів, серед яких кожен зможе знайти для себе прийнятний, виходячи з фінансових потреб і технічних можливостей.
 
Вибрати тарифний план

Новини Всі