Рекомендації NashNET при виборі роутера

Техпідтримка

Послуги абонентам

Питання обслуговування

Способи оплати

В наш час ніяк не обійтися без інтернету, він істотно спрощує нам життя. Напевно, практично в кожному будинку є доступ до інтернету. Це й не дивно, адже кожен хоче користуватися інтернетом на своєму гаджеті або комп'ютері.
Одного проводу, який поставляється інтернет-провайдером, на всю техніку не вистачить. Тут і приходить на допомогу роутер.
 
Що ж таке роутер? Іншими словами, роутер - спеціальний прилад, який призначений для розгалуження інтернет-з'єднання на кілька приладів. Тобто якщо у Вашому будинку кілька комп'ютерів, які вимагають інтернет-з'єднання, то Вам не обійтися без використання роутера. Ключовим моментом тоді лишається лише правильно вибрати цей пристрій!
 
Слово роутер прийшло до нас з англ. мови і в перекладі означає маршрутизатор. Роутери діляться на програмні та апаратні. Програмні роутери - це спеціальні програми, що працюють на звичайному ПК, який підключається до глобальної мережі, а всі решта пристроїв вже підключаються до нього, щоб мати змогу використовувати одну лінію інтернет зв'язку на всіх. Апаратні роутери - це пристрої, що виконують функцію розгалуження необхідного інтернет-з'єднання. Краще всього використовувати апаратні роутери, так як вам не потрібно буде постійно тримати ПК з програмним роутером включеним.
 
Як вибрати хороший роутер? Розрізняють професійні і домашні роутери. Гадаємо, що не варто розповідати в чому їх різниця, зазначимо лише, що вони відрізняються по функціональності і ціною. Як вже можна було зрозуміти, у домашніх роутерів ціна менша, ніж у професійних, а також професійні роутери володіють більшою функціональністю. Для офісу або приватного будинку краще всього підходять саме професійні роутери.

Рекомендовані моделі домашніх WI-FI роутерів:

TP-Link TL-WR740N(ND)
TP-Link TL-WR741N(ND)
TP-Link TL-WR841N(ND)
TP-Link TL-WR941N(ND)
Netis WF2411 150Mbps Wireless N Router
Zyxel Keenetic Lite II
Zyxel Keenetic
Zyxel Keenetic II
Zyxel Keenetic Giga
Zyxel Keenetic Giga II
Zyxel Keenetic 4G
Zyxel Keenetic 4G II
Zyxel Keenetic Ultra

Рекомендовані моделі професійних WI-FI роутерів:

RouterBoard RB/751G-2HnD
RouterBoard RB/951G-2HnD
RouterBoard mAP 2n
ONU ExtraLink Wi-Fi

 

Для підключення до мережі за технологією GEPON, ми радимо - ONU ExtraLink Wi-Fi, простота у роботі і все це в одному гаджеті (для невеликоі квартири). Для вибагливих клієнтів краще підключатися використовуючи ONU ExtraLink без Wi-Fi, що дасть змогу заощадити кошти і придбати пізніше Wi-Fi роутер окремо під індівідуальний будинок.


NashNET не співпрацює з будь-якими виробниками роутерів або торговими марками, що дає змогу не впливати на щирість наших порад у виборі роутеру для Вас!

Головна вимога до Wi-Fi роутеру: щоб він, його компоненти (прошивка) не погіршували якість наданих нами послуг.

 

Для підключення до NashNET, роутер повинен підтримувати технологію Ethernet, а в нашій мережі використовується PPPoE підключення.


Увага!!!
Настійливо не рекомендуємо купувати D-link dir-300, D-link dir-320, Dlink dir-615, D-Link DIR-620, оскільки останнім часом погіршилася якість їх виготовлення, внаслідок чого значно збільшився відсоток браку і зменшилась надійність. Також не рекомендуємо купувати застарілі роутери, наприклад: Asus WL-500, Asus WL-520, Asus RT-G32, TRENDnet TEW-651BR, TRENDnet TEW-652BRP, Upvel UR-315BN

Купівля нерекомендованого роутера може призвести до наступних наслідків:

  • зменшення пропускної здатності (швидкості) інтернету, роутер "ріже швидкість"; 
  • нестабільна або некоректна робота (наприклад, роутер необхідно часто перезавантажувати); 
  • зависає при серйозних навантаженнях (torrent, потокове відео, підключення кілька активних пристроїв);
  • виробником може бути початково встановлена некоректно працююча прошивка (програмна начинка), а для її переустановки або оновлення потрібна певна база технічних знань.

Підбір роутера залежно від площі і планування вашої квартири.

 

На сьогоднішній день на ринку представлені різні WI-FI роутери в ціновому діапазоні від декількох доларів до кількох тисяч доларів. Відповідальний підхід до вибору домашнього роутера – запорука стабільного і високошвидкісного інтернету у вашій квартирі.

Серед безлічі відомих марок і моделей ми постаралися вибрати оптимальний по співвідношенню ціна/якість для конкретних завдань залежно від їх складності.

Типові рішення для різних квартир

Ми знаходимося в центрі мегаполісу і ситуація з перешкодами, що впливають на підсумкову швидкість і стабільність з'єднання, в кожній квартирі різна. Крім цього, якість WI-FI зв'язку безпосередньо залежить від пристроїв, які підключаються до бездротової мережі. Тому нижче наведено приблизні цифри. Точну швидкість і зону покриття можна визначити тільки на практиці.

Виберіть розмір вашої квартири:

 

Площа приміщення: 40 -70 кв. м. Площа приміщення: 70 -120 кв. м. Площа приміщення: 120 -200 кв. м.

 


Новини Всі