Обладнання і матеріали

Технічна допомога

Послуги абонентам

Питання обслуговування

Способи оплати

Компанія "NashNET" пропонує своїм абонентам комплексний сервіс. Наша мета - зробити послугу "під ключ". У деяких випадках виникає необхідність придбати додаткове обладнання. Ми пропонуємо тільки якісні й перевірені рішення.

Обладнання для підключення до мережі інтернет


Безпровідний маршрутизатор (Wi-Fi)

Бездротові маршрутизатори (Wi-Fi Routers)

TP-LINK TL-WR740N, TL-WR741ND

TL-WR740N, TL-WR741ND – це комбіноване провідне/безпровідне мережне пристрій, який забезпечує спільний доступ в Інтернет і об'єднує в собі функції маршрутизатора і 4-портового комутатора. Даний маршрутизатор використовує технологію 802.11 n і сумісний з усіма пристроями, що підтримують стандарти 802.11 b і 802.11 g. Він забезпечує швидкість передачі даних до 150 Мбіт/с, що значно перевершує швидкість пристроїв на базі стандарту 11g, і дозволяє вам насолоджуватися такими додатками, як перегляд потокового відео, IP-телефонія та онлайн-ігри, в будь-якій точці вашого будинку або офісу. Відчуйте всі переваги технології 11n разом з бездротовими пристроями TP-LINK!

Вартість бездротового маршрутизатора, налаштованого для роботи в мережі "NashNET"

TP-LINK TL-WR740N - 500 грн.
TP-LINK TL-WR741ND - 530 грн.


TL-WR841ND

Бездротовий маршрутизатор серії N, швидкість до 300 Мбіт/с TL-WR841N

Короткий огляд:

  • 300 Мбіт/с – ідеальна швидкість для додатків, чутливих до розривів з'єднання єднання, наприклад, для перегляду потокового відео високої чіткості
  • Дві антени суттєво підвищують якість і надійність з'єднання єднання
  • Швидка настройка захисту одним натисненням кнопки WPS
  • Контроль пропускної здатності за IP-адресами дозволяє адміністратору призначати допустиму пропускну здатність для кожного комп'ютера
  • Підтримка IGMP Proxy, режиму "міст" і 802.1 Q TAG VLAN для IPTV Мulticast
  • Бездротової маршрутизатор TL-WR841N – це комбіноване провідне/безпровідне мережеве пристрій, призначений для використання в малих і домашніх офісах. Використовуючи технологію 2T2R MIMO, TL-WR841N дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можливий онлайн-перегляд відео високої чіткості, використання IP-телефонії та онлайн-ігри без затримок і розривів з'єднання єднання. Пристрій виконаний в стильному корпусі і обладнань кнопкою WPS для швидкої установки захисту WPA2.

Вартість бездротового маршрутизатора, налаштованого для роботи в мережі "NashNET" - 600 грн.

Додатковий кабель

Додатковий кабель

Згідно з договором при підключенні абоненту надається до 20 метрів кабелю для прокладання його по квартирі. Якщо цього недостатньо або кабель пошкодився - є можливість придбати додатковий кабель необхідної довжини.

Вартість додаткового кабелю - 3,50 грн/м (4-жильний кабель) і 6 грн/м (8-жильний кабель).


Маршрутизатор (Router)

Коммутатор (Swith)

Пристрій призначений для з'єднання декількох вузлів компютерної мережі в межах одного сегмента.
Це підвищує продуктивність і безпеку мережі, рятуючи інші сегменти мережі від необхідності (і можливості) обробляти дані, які їм не призначалися.
Коммутатор можна придбати у нас за ціною - 250 грн.

Мережева плата

Мережева карта

Мережева плата, також відома як мережева карта, мережевий адаптер, Ethernet-адаптер, NIC (англ. network interface card) — периферійний пристрій, що дозволяє комп'ютеру взаємодіяти з іншими пристроями мережі. В даний час, особливо в персональних комп'ютерах, мережеві плати досить часто інтегровані в материнські плати для зручності і здешевлення всього комп'ютера в цілому.

Мережеву карту з установкою можна придбати у нас за ціною - 200 грн.


Обладнання для телебачення

HDMI кабель

HDMI кабель

Цифровий кабель довжиною 1,8 м для підключення TV ресивера до телевізора.

Вартість HDMI-кабелю - 75 грн.


TV-ресивер MAG250 Micro

TV-ресивер

TV приставки MAG 250 Micro, MAG 245 Micro — це пристрої (ресивери, які приймають сигнал цифрового інтернет телебачення, трансльований в нашій мережі і передають його на екран телевізора. MAG 250, MAG 245 розроблені як зручне, компактне і потужне рішення для перегляду інтернет телебачення на екрані вашого телевізора.

Підключивши MAG 250, MAG 245 до HD-телевізора або домашнього кінотеатру, ви зможете насолоджуватися дійсно кристально чистим HD-зображенням і по-справжньому реалістичним, об'ємним звуком формату 5.1!

Крім того, ви можете підключити до приставки ваші медіа-пристрої для відтворення аудіо і відеофайлів. Приставка здатна перетворювати формат відео спеціально під ваш телевізор.

Вартість TV приставок MAG 250 Micro, MAG 245 Micro для перегляду телебачення - 1800 грн.Новини Всі