Орендоване обладнання: повернення, заміна, гарантійне обслуговування

Технічна допомога

Послуги абонентам

Питання обслуговування

Способи оплати

Для оформлення заявки на сервісне обслуговування необхідно звернутися до нас за телефоном (068)724-02-79 (097)372-59-30 або залишити запит із зазначенням контактного телефону на e-mail: support@nashnet.rv.ua
З Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей майбутнього візиту майстра. У процесі роботи сервісної бригади може знадобитися заміна або установка обладнання, з відповідним оформлення документів. 

При заміні або передачі обладнання в оренду потрібно оформлення Акту прийому-передачі, заміни і т.д. Документи підписуються довіреною особою і візуються печаткою компанії. Якщо Ваша організація працює з печаткою, вона повинна бути при Вас на час приходу майстра. Заміна обладнання не буде виконана в разі недотримання цієї умови.

Повторний виклик майстра по заміні, що не відбулася через відсутність печатки або підпису довіреної особи буде оплачений згідно з Прейскурантом.
Якщо печатка по якійсь причині не може бути передана на адресу, за якою оформляються документи, заздалегідь повідомте про це менеджерові.

Безкоштовно виконуються наступні заявки:
Заміна гарантійного обладнання (гарантійний період -1 рік з моменту установки \ підключення)
Заміна орендованого обладнання, установка в оренду (перша заявка, з обов'язковим оформленням документів)

Новини Всі